Zacieraczka do tynków BAPRO EASY II
Wystaw opinię o produkcie
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Przesyłka kurierska Darmowa
-
Kurier (przesyłka niestandardowa) 199,00 zł
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Kod produktu: BAPROEASYII
Zapytaj o produkt
Wyrażasz zgodę w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Zacieraczka do tynków BAPRO EASY II – szybkie i precyzyjne wykończenie ścian
Zacieraczka BAPRO EASY II to wydajne i proste w użyciu urządzenie przeznaczone do mechanicznego wygładzania i zacierania tynków. Dzięki zastosowaniu elektrycznej jednostki sterującej oraz części roboczej z talerzem 40 cm, prace wykończeniowe przebiegają szybciej, a efekt końcowy jest równy i estetyczny.
Urządzenie idealnie nadaje się do prac wykończeniowych zarówno na małych, jak i średnich powierzchniach, przyczyniając się do zwiększenia wydajności pracy i ograniczenia ręcznej pracy przy tynkach.
Najważniejsze zalety
-
Płynna regulacja obrotów tarczy – optymalne dopasowanie do rodzaju tynku
-
Prosta obsługa i szybki montaż akcesoriów dzięki mocowaniu na rzepy
-
Wysoka wydajność pracy – szybkie i równomierne zacieranie
-
Zasilanie 230 V – gotowa do pracy praktycznie w każdym miejscu
-
Kompaktowa i lekka konstrukcja – łatwa w transporcie
-
Wbudowany zbiornik na wodę z pompą i filtrem – zapewnia nawilżanie talerza podczas pracy
-
Wytrzymałe, wysokiej jakości podzespoły
-
2 lata gwarancji
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Napęd | 0,8 kW, 230 V, 50 Hz |
| Średnica tarczy | 40 cm |
| Zbiornik na wodę | 3 l z pompą i filtrem |
| Długość przewodu | 10 m |
| Płynna regulacja obrotów | Tak |
| Nawilżanie talerza | Dysza wodna |
| Wymiary (W/S/D) | 36 / 30 / 45 cm |
| Waga napędu | 5 kg |
| Waga bazy | 15 kg |
| Waga całkowita | 30 kg |
Wyposażenie standardowe
-
Jednostka sterująca z pojemnikiem na wodę
-
Zacieraczka 0,8 kW z talerzem 40 cm i dyszą wodną
-
Paca PCV wstępnego zacierania z rzepami
-
Gąbki: brązowa, kremowa i niebieska z rzepami
-
Okulary ochronne
-
Pojemnik transportowy
Wyposażenie opcjonalne
-
Kabel elektryczny 10 m
-
Kabel elektryczny 20 m