Agregat Tynkarski BAPRO one MAX 400V
Wystaw opinię o produkcie
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Przesyłka kurierska 199,00 zł
-
Kurier (przesyłka niestandardowa) 199,00 zł
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Kod produktu: BAPONE400VMAX
Zapytaj o produkt
Wyrażasz zgodę w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Agregat tynkarski BAPRO one MAX 400V – moc, precyzja i wydajność
Agregat tynkarski BAPRO one MAX 400V to profesjonalna mieszarko-pompa przeznaczona do ciągłej pracy z fabrycznie suchymi mieszankami do maszynowego nakładania tynków. Doskonale sprawdza się przy tynkach gipsowych, wapienno-gipsowych, cementowo-wapiennych, podkładowych, lekkich, modernizacyjnych, płynnych jastrychach, zaprawach klejowych i materiałach ogniotrwałych.
Automatyczna aplikacja tynku eliminuje pracę ręczną, przyspiesza proces i redukuje liczbę pracowników na budowie. Precyzyjne dozowanie materiału zmniejsza straty i koszty. Jeden operator wraz z dwoma pomocnikami może wykonać 100–150 m² dziennie, a przy dłuższej pracy – tysiące m² miesięcznie.
Najważniejsze zalety
-
Regulowana wydajność tłoczenia: 8–80 l/min
-
Duża odległość podawania: do 50 m
-
Obszerna komora zasypowa: 130 l, wysokość zasypu 90 cm
-
Łatwa obsługa i solidna konstrukcja – wygodna w transporcie
-
Wydajny kompresor membranowo-tłokowy HANDY K2 400V: 250 l/min, 0,9 kW
-
Wbudowana pompa wody typ 50M 230V podwyższająca ciśnienie
-
Armatura wodno-powietrzna ze stali nierdzewnej – ochrona przed korozją
-
Wysokiej jakości podzespoły renomowanych firm, w tym motoreduktory NORD
-
Możliwość współpracy z urządzeniami pneumatycznymi, podajnikami z silosu i systemami posadzek płynnych
-
5 lat gwarancji producenta
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wydajność | 8–80 l/min (regulowana) |
| Odległość podawania | do 50 m |
| Zasilanie | 380 V / 3-fazowe |
| Napęd | 2 silniki trójfazowe 400V / 50 Hz |
| Motoreduktor główny | 5,5 kW, 416 obr./min |
| Motoreduktor koła podawczego | 0,55 kW, 29 obr./min |
| Wydajność kompresora | 0,9 kW, 250 l/min |
| Pompa wody | 0,37 kW (wbudowana 50M 230V) |
| Wymiary (D/S/W) | 1250 / 720 / 1530 mm |
| Wysokość zasypu | 90 cm |
| Pojemność zasobnika | 130 l |
| Waga | 270 kg |
Wyposażenie standardowe
-
Pompa ślimakowa BAPRO SIŁA MAX do tynków gipsowych i cementowo-wapiennych
-
Motoreduktor główny NORD 5,5 kW z wzmocnionymi łożyskami i odpowietrznikiem oleju
-
Motoreduktor koła podawczego NORD 0,55 kW
-
Czujnik przechyłu dla bezpieczeństwa
-
Kompresor membranowo-tłokowy HANDY K2 400V
-
2 x węże materiałowe 25 mm x 10 m z złączami camlock
-
2 x węże powietrzne 1/2” x 11 m
-
Wąż wodny 1/2” x 5 m z regulowaną dyszą
-
Długi pistolet natryskowy 100 cm z główką kątową i dyszą stożkową 12 mm
-
Krótki pistolet natryskowy 30 cm
-
Mieszadło, czyszczak, pilnik, piłeczki czyszczące
-
Moduł armatury wodno-powietrznej ze stali nierdzewnej z systemem wodomierza 150–1500 l/h
-
Gumowane koła jezdne obrotowe (2 z hamulcem)
-
Kabel elektryczny 5x4 OPD 32A x 25 m
-
Wąż wodny 3/4” x 25 m
Wyposażenie opcjonalne
-
Pakiet wylewka i dodatkowy mieszalnik BAPROMIX
-
Płaszcz pompy ślimakowej BAPRO SIŁA MAX (STATOR) i rotor
-
Wąż materiałowy 35 mm x 20 m z złączami tynkarskimi
-
Pakiet technika silosowa – sonda stanu napełnienia, kabel sterujący 3×16A x 50 m
-
Węże materiałowe 25 mm – 10, 15, 20 m
-
Węże powietrzne 1/2” – 11, 16, 20 m
-
Pokrywa przeciwpyłowa (bez sondy i przewodu sterującego)